محتوا

کسب اولین جایزه مریم میرزاخانی توسط استاد دانشگاه اصفهان

پنج شنبه، ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ 3

کسب اولین جایزه مریم میرزاخانی توسط استاد دانشگاه اصفهان

روز ۲۲ اردیبهشت ماه مصادف با تولد زنده یاد پروفسور مریم میرزاخانی، توسط انجمن ریاضی ایران،  روز زن در ریاضیات نامگذاری و جایزه ای به نام "جایزه مریم میرزاخانی" از سوی این انجمن اختصاص داده شده است.

دکتر هوشنگ طالبی رییس دانشگاه اصفهان به مناسبت روز ۲۲ اردیبهشت روز زن در ریاضیات ضمن تبریک به خانم دکتر یوسف زاده استاد دانشکده آمار و ریاضی که موفق به کسب جایزه مریم میرزاخانی شده اند، اظهار داشت:خبر مسرت بخش موفقیت سرکار خانم دکتر یوسف زاده استاد دانشکده ریاضی و آمار برای کسب اولین جایزه مریم میرزاخانی، نشان از توان بالای علمی ایشان و سایر اعضای هیات علمی دانشگاه اصفهان دارد.

 اینجانب ضمن تبریک روز زن در ریاضیات به همکاران زن در دانشکده ریاضی و آمار ،کسب این موفقیت بزرگ را به سرکار خانم دکتر یوسف زاده و به خصوص خانواده دانشکده آمار و ریاضی تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند تبارک و تعالی آرزوی توفیق روز افزون برای همه فرهیختگان علم و دانش را مسالت می نمایم.

شیوه نامه اجرایی آیین نامه آموزشی

چهارشنبه، ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ 26

بسمه تعالی

قابل توجه کلیه دانشجویان گرامی

با توجه به الحاق دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار به دانشگاه اصفهان، شیوه نامه اجرایی آیین نامه آموزشی دوره های تحصیلی کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد(پیوست)، جهت دانشجویان ورودی 1398 و بعد از آن لازم الاجرا می باشد. کلیه دانشجویان موظفند این شیوه نامه را به دقت مطالعه نموده و مفاد آن را در طول مدت تحصیل رعایت نمایند. لازم به ذکر است  پس از این، قوانین و مقررات آموزشی در خصوص این دانشجویان، بر طبق مفاد این شیوه نامه اِعمال می گردد و عواقب عدم اطلاع و دقت دانشجویان در این خصوص، بر عهده شخص دانشجو خواهد بود.

معاونت آموزشی

انتصاب مدیر گروه‌ آموزشی ریاضی و آمار دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار

پنج شنبه، ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ 73

رئیس دانشگاه اصفهان طی حکمی، دکتر وحید نکوخو را به سمت مدیرگروه آموزشی ریاضی و آمار دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار منصوب کردند.

تقویم نیم سال دوم 1399 1400

چهارشنبه، ۱۹ آذر ۱۳۹۹ 470

گزارش تصویری بازدید نماینده وزارت علوم به همراه نماینده شهرستان های خوانسار و گلپایگان

شنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۹ 195

بازدید آقای دکتر رحیمی، معاون پژوهشی و فناروری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار

کارنامه سلامت

طرح پایش سلامت جسمی و روانشناختی دانشجویان

دوشنبه، ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ 402

گزارش تصویری

بازدید نماینده شهرستان های خوانسار و گلپایگان از دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار

دوشنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۹ 168