دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار- صفحه اصلی

دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار
دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار
دانشكده رياضي و كامپيوتر خوانسار یکی از دانشکده های دولتی استان اصفهان است که در سال ۱۳۷۴ با صدور مجوز از سوي شوراي گسترش وزارت علوم ،تحقيقات و فنآوري تحت عنوان مركز آموش عالي خوانسار با يك رشته تحصيلي رياضي كاربردي در مقطع كارشناسي كار خود را آغاز كرد. موقعیت فیزیکی این دانشگاه به گونه‌ای است که در مجاورت سد باغکل در محیطی آرام با چشم اندازی بی نظیر در کنار دهکده گردشگری گلستانکوه خوانسار با وسعتی نزدیک به 60 هکتار قرار گرفته است. در سال 1389 این دانشکده از زیر مجموعه دانشگاه اصفهان خارج گردید و به صورت مستقل به عنوان دانشكده رياضي و كامپيوتر خوانسار زیر نظر وزارت علوم ،تحقيقات و فنآوري کشور به ادامه فعالیت خود پرداخت.
رشته ها و گروه ها
رشته ها و گروه ها
مقطع کارشناسی: ریاضیات و کاربردها آمار و کاربردها علوم کامپیوتر مهندسی کامپیوتر مقطع کارشناسی ارشد: در رشته ریاضی گرایش های جبر، آنالیز و ریاضیات مالی
دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار
دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار
. در سال ۱۳۸۰ اولين ساختمان اداري ،آموزشي اين مركز بازير بناي ۵۰۰۰ متر مربع كه با اعتبار مردمي توسط خيرين خوانساري مقيم تهران احداث شده بود افتتاح و همزمان مركز آموزش عالي به دانشكده رياضي و كامپيوتر ارتقا پيدا كرد
درباره خوانسار
درباره خوانسار
نام خوانسار به صورت خونسار بوده که به معنی چشمه‌سار است.خوانسار در عرض جغرافیایی ۳۳ درجه و ۱۳ دقیقه شمالی و طول جغرافیایی ۵۰ درجه و ۱۹ دقیقه شرقی در ناحیه‌ای نه چندان دور از کویر مرکزی ایران در فاصله حدود ۱۵۰ کیلومتری شمال‏غرب شهر اصفهان واقع شده‌است. از جاذبه‌های شهر خوانسار پارک سرچشمه‌است که با چشمه‌های زیبا که از دل کوه بیرون می‌ایند همه ساله تعداد زیادی گردشگر را به خود جذب می‌کند .خوانسار از شهرهای مذهبی ایران با قدمت دیرینه می‌باشد . از اماکن مذهبی و تاریخی این شهر می‌توان به شاهزاده احمد، امامزاده سید صالح، بابا ترک و بابا پیر، مسجد جامع، بقعه دخترون بکر، مسجد ریسان، خانه ابهری ها، و ....اشاره کرد.
Arrow
Arrow
Slider

اخبار ویژه

آخرین اخبار

تقویم آموزشی و تفصیلی نیم سال اول سال تحصیلی98-99.

برای مشاهده کلیک نمایید

دوشنبه، ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ 153


شروع ثبت نام مقدماتی نیمسال اول 99-98

برای مشاهده کلیک کنید

شنبه، ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ 157


برنامه کلاس های ترم تابستان 98

مشاهده برنامه کلاس ترم تابستان 98

شنبه، ۲۲ تیر ۱۳۹۸ 198


اطلاعیه ترم تابستان

دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار برای پنجمین دوره مجری برگزاری ترم تابستان بصورت الکترونیکی)مجازی( در تابستان 98 میباشد.

یکشنبه، ۰۲ تیر ۱۳۹۸ 204


جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 93 دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار

جشن دانش آموختگی دانشجویان ورودی 93 دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار در تاریخ 14 تیرماه 97 در سالن اجتماعات برگزار گردید.

یکشنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۷ 853