اطلاعیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار

اطلاعیه پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک و تهنیت به کلیه عزیزانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار سال 1396 پذیرفته شده و آماده گام نهادن به عرصه وسیع علم اندوزی و انشاءالله خدمت به مردم شریف میهن عزیزمان می شوند. به کلیه پذیرفته شدگان در آزمون کارشناسی ارشد توصیه می شود مطالب مندرج در این صفحه را با دقت و بطور کامل مطالعه نمایند:

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ 1268

بدینوسیله به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی کارشناسی ارشد این دانشکده می رساند زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی 97 - 96 به شرح ذیل می باشد:

 **** ابتدا از تاریخ 13 / 6 / 96 لغایت 15 / 6 / 96 با مراجعه به سامانه:

Sada.khansar-cmc.ac.ir/stdnew درخواست ثبت نام ورودی های جدید را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است این درخواست و صفحات مربوطه باید به طور کامل و بدون عیب و نقص تکمیل شده. و در مرحله آخر دکمه ارسال اطلاعات را فشار داده تا اطلاعات در گردش کار دانشکده قرار گیرد. در صورت تایید مراحل، متقاضی جهت ارائه اصل مدارک به دانشکده مراجعه نماید. زمان مراجعه حضوری به دانشکده همزمان با ثبت نام آنلاین واز تاریخ 13 / 6 / 96 لغایت 15 / 6 / 96 می باشد.

 **** پذیرفته شدگان می بایست با در دست داشتن مدارک زیر به ساختمان اداری دانشکده، قسمت پذیرش و ثبت نام مراجعه حضوری داشته باشند.ارائه و به همراه داشتن کلیه مدارک زیر جهت ثبت نام به دانشکده الزامی است.

  1.  اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی(لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه دو سری تصویر آن. در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی حتما بایستی گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی تا تاریخ 31 / 6 / 96 با ذکر معدل کل ارائه نمایند در غیر این صورت به هبچ عنوان ثبت نام نخواهند شد.
  2. ریز نمرات کارشناسی یک سری به همراه تصویر ان.
  3. اصل شناسنامه و دو سری تصویر خوانا از تمام صفحات شناسنامه
  4. اصل کارت ملی و دو سری تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی
  5. شش قطعه عکس 3 در 4 تمام رخ جدید خواهران با حجاب کامل اسلامی
  6. برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در دانشکده برای آنان معافیت تحصیلی صادر می گردد باید 12 قطعه عکس 3 در 4 جدید ارائه نمایند
  7. مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه 3 دفترچه راهنمای شماره یک آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال 1396 مشخص کند
  8. حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت
  9. مدارک مربوط به خانواده های جانبازان و ایثارگران

 

متقاضیان محترم دقت داشته باشند، کسانی که ثبت نام الکترونیکی خود را تکمیل نکرده اند به هیچ عنوان به صورت حضوری پذیرش نخواهند شد. بنابر این جهت جلوگیری از اتلاف وقت و بروز مشکلات به بندهای اطلاعیه فوق کمال دقت را مبذول بفرمایند.

شماره تماس جهت پیگیری:

031-57995301

031-57995302

https://t.me/Mirzaeeamirhosein :تلگرام