راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی 22 بهمن

یکشنبه، ۰۴ اسفند ۱۳۹۸ 135

دانشکده‌ی ریاضی و کامپیوتر خوانسار با صدور بیانیه‌ای به مناسبت گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب ضمن تبریک  یوم الله ۲۲ بهمن به حضور مقام معظم رهبری و ملت ایران از عموم مردم به ویژه دانشگاهیان جهت شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن دعوت به عمل آورد.
متن بیانیه به شرح زیر است:  
بسم الله الرحمن الرحیم
۲۲ بهمن شروع حرکتی بزرگ در تاریخ مردمان کشور عزیزمان ایران و سرآغاز به بار نشستن مبارزات ملتی است که با عزمی راسخ فصلی تازه و حیاتی دوباره را در تاریخ پرشکوه ایران اسلامی رقم زدند. انقلاب شکوهمند اسلامی در حالی چهل و یکمین سال از حیاط خود را سپری میکند که سرزمینمان ایران در جایگاه رفیعی از پیشرفت‌های علمی و بین المللی قرار گرفته و نقش به سزایی در منطقه ایفا می‌کند. دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهیدان هشت سال دفاع مقدس، شهیدان مدافع حرم و به ویژه سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ۲۲ بهمن، روز قیام حق بر باطل را به حضور مقام معظم رهبری، مردم عزیز ایران و به ویژه دانشگاهیان فرهیخته تبریک می‌گوید.
دانشگاهیان دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار همراه با آحاد مردم شریف ایران با حضور در راهپیمایی 22 بهمن روز پیروزی انقلاب اسلامی ایران فریاد آزادی‌خواهی، استقلال طلبی و عدالت خواهی خود را به گوش جهانیان رسانده و ثابت میکنیم ما دانشگاهیان همپای مردم برگ زرین دیگری در تاریخ شکوهمند انقلاب اسلامی رقم خواهیم زد.