پیام رئیس دانشکده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

پیام رئیس دانشکده به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

چهارشنبه، ۰۱ آبان ۱۳۹۸ 275

با آرزوی قبولی عزاداری ‌های همه عزیزان در ایام سوگواری شهادت سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و یاران با وفایش، آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان بویژه دانشجویان جدیدالورود که به تازگی به خانواده دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار پیوسته اند صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار در قریب به 25 سال فعالیت خود همواره منشا خدمات ارزنده ای در راه تربیت و سازندگی بخشی از جوانان ایران زمین بوده و در این راه به دستاوردهای شگرفی نیز دست یافته است. در این راه حمایتهای همه جانبه علما، بزرگان، مسئولین و مردم شهرستان مذهبی، عالم خیز و علم دوست خوانسار سهم عظیمی در رسیدن به این موفقیتها داشته است.

در سال تحصیلی پیش‌رو و به دلیل شرایط بوجود آمده ناشی از تحریمهای ظالمانه و مشکلات اقتصادی دنبال آن، این دانشکده نیز همانند سایر نهادها و دستگاههای اجرایی دیگر در شرایط خاص و ویژه ‌ای قرار گرفته که برای گذار از این مرحله همفکری، همدلی و همکاری همه دانشگاهیان عزیز در تمام ارکانها لازم خواهد بود تا با مدیریت هزینه‌ها بتوان ضمن اداره امور جاری دانشکده، به اهداف از پیش تعیین شده در برنامه راهبردی نیز دست یافت.

یقین است که با کمک دانشگاهیان عزیز و حامیان نیک‌اندیش دانشکده مشعل علم و دانش فروزان‌تر از پیش خواهد بود و تهدیدهای احتمالی قطعا به فرصتهایی برای اعتلا و شکوفایی دانشکده تبدیل خواهند شد.
در این راه منتظر دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات همه دانشگاهیان گرامی بوده و امیدوارم در سایه الطاف الهی، صبوری و پشتکار همه عزیزان سال تحصیلی پیش‌رو سالی سرشار از موفقیت و افتخار برای کشور و بویژه برای خانواده دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار باشد.