اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد 98

اطلاعیه پذیرش کارشناسی ارشد 98

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک و تهنیت به کلیه عزیزانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار سال ۱۳۹۸ پذیرفته شده و آماده گام نهادن به عرصه وسیع علم اندوزی و انشاءالله خدمت به مردم شریف میهن عزیزمان می شوند.

شنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ 287

 

با حمد و سپاس به درگاه خداوند دانا و توانای مطلق و با عرض تبریک و تهنیت به کلیه عزیزانی که در آزمون کارشناسی ارشد دانشکده ریاضی و کامپیوتر خوانسار سال ۱۳۹۸ پذیرفته شده  و آماده گام نهادن به عرصه وسیع علم اندوزی و انشاءالله خدمت به مردم شریف میهن عزیزمان می شوند.

 

زمان ثبت نام و مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نیمسال اول سال تحصیلی ۹۸-۹۹ به شرح ذیل می باشد:

**** ابتدا از تاریخ ۲۰/۶/۹۸ لغایت ۲۱/۶/۹۸ با مراجعه به سامانه: sada.khansar-cmc.ac.ir/stdnew درخواست ثبت نام ورودی های جدید را تکمیل نمایید. لازم به ذکر است این درخواست و صفحات مربوطه باید به طور کامل و بدون عیب و نقص تکمیل شده. و در مرحله آخر دکمه ارسال اطلاعات را فشار داده تا اطلاعات در گردش کار دانشکده قرار گیرد. در صورت تایید مراحل، متقاضی جهت ارائه اصل مدارک به دانشکده مراجعه نماید.

 

**** پذیرفته شدگان می بایست با در دست داشتن مدارک زیر در تاریخ دوشنبه ۲۵/۶/۱۳۹۸ به ساختمان اداری دانشکده، قسمت پذیرش و ثبت نام مراجعه حضوری داشته باشند (ارائه و به همراه داشتن کلیه مدارک زیر جهت ثبت نام به دانشکده الزامی است).

  • اصل مدرک تحصیلی دوره کارشناسی (لیسانس) مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به همراه دو سری تصویر آن (در صورت آماده نبودن مدرک تحصیلی حتما بایستی گواهی مبنی بر فارغ التحصیلی تا تاریخ ۳۱/۶/۹۸ با ذکر معدل کل ارائه نمایند در غیر این صورت به هبچ عنوان ثبت نام نخواهند شد)؛
  • ریز نمرات کارشناسی یک سری به همراه تصویر آن؛
  • اصل شناسنامه و دو سری تصویر خوانا از تمام صفحات شناسنامه؛
  • اصل کارت ملی و دو سری تصویر خوانا از پشت و روی کارت ملی؛
  • شش قطعه عکس ۴*۳ تمام رخ جدید (خواهران با حجاب کامل اسلامی)؛
  • برادرانی که با توجه به ضوابط پس از ثبت نام در دانشکده برای آنان معافیت تحصیلی صادر می گردد باید ۱۲ قطعه عکس ۴*۳ جدید ارائه نمایند؛
  • مدرکی که وضعیت نظام وظیفه را با توجه به بند مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی سال ۱۳۹۸ مشخص کند ( برای برادران)؛
  • حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان دولت؛
  • مدارک مربوط به خانواده های جانبازان و ایثارگران.

 

متقاضیان محترم دقت داشته باشند کسانی که ثبت نام الکترونیکی خود را تکمیل نکرده و یا مدارک فوق را به طور کامل ارائه ندهند، به هیچ عنوان به صورت حضوری پذیرش نخواهند شد. بنابراین، جهت جلوگیری از اتلاف وقت و بروز مشکلات به بندهای اطلاعیه فوق کمال دقت را مبذول بفرمایند.

 

                                                                                                                                                                                     

با آرزوی موفقیت و کامیابی

تحصیلات تکمیلی دانشکده