مراسم کلنگ زنی ساخت مسجد دانشگاه

مراسم کلنگ زنی ساخت مسجد دانشگاه

مراسم کلنگ زنی ساخت مسجد دانشگاه به همت خیر نیک اندیش جناب آقای مهندس نصر اصفهانی و با حضور حضرت آیت الله سید محمد ابن الرضا خوانساری، فرماندار محترم و معاون محترم فرماندار، شهردار محترم و رئیس شورای شهر خوانسار و جمعی از اساتید دانشگاه‌های خوانسار

دوشنبه، ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ 674

مراسم کلنگ زنی ساخت مسجد دانشگاه به همت خیر نیک اندیش جناب آقای مهندس علی محمد نصر اصفهانی و با حضور حضرت آیت الله سید محمد ابن الرضا خوانساری، فرماندار محترم و معاون محترم فرماندار، شهردار محترم و رئیس محترم شورای شهر خوانسار و جمعی از اساتید دانشگاه‌های خوانسار و مشاور محترم عمرانی دانشگاه در تاریخ شنبه 19 خرداد 97 در سایت اصلی دانشکده انجام گردید.

 

در این مراسم ابتدا با سخنرانی و خیر مقدم رئیس دانشگاه جناب آقای دکتر داود میرزائی آغاز و از حضور حضرت آیت الله سید محمد ابن الرضا خوانساری  و از اقدام خیرخواهانه جناب آقای مهندس نصر اصفهانی تشکر ویژه کردند. همچنین ذکر خیری از اقدامات خیر خواهانه ی پیشین این بنده ی صالح خداوند بیان کردند. در ادامه حضرت آیت الله سید محمد ابن الرضا خوانساری سخنانی را پیرامون فضیلت ساخت مسجد و نیکوکاری بر مبنای آیات قرآن و روایات ائمه اطهار (ع) بیان فرمودند. پس از آن خیر نیک اندیش جناب آقای مهندس نصر اصفهانی به بیان نظرات خود پرداختند و اتمام پروژه در مدت زمان کوتاه را بشارت دادند و اشاره کردند که مسجد ساخته خواهد شذ اما مهمتر تلاش برای جذب جوانان و دانشجویان به محیط های فرهنگی به خصوص این مسجد می باشد. پس از سخنان فرماندار محترم و رونمایی از نقشه و با دعای خیر حضرت آیت الله ابن الرضا خوانساری مراسم کلنگ زنی ساخت مسجد به مساحت بالغ بر هفتصد متر مربع انجام گردید. همچنین شهردار و شورای محترم شهر خوانسار قول مساعد جهت همکاری در صدور مجوز های لازم و عملیات اجرایی پروژه از جمله خاکبرداری و در اختیار قراردادن اداوات ساختمانی را دادند.